logo anatextil
Oferta ::  Strona główna:: O firmie:: Kontakt :: Nasi partnerzy ::  

KRAWIECTWO
Włókniny
Wkłady odzieżowe
Dodatki-taśmy
Ocieplacze
 
WŁÓK. TECHNICZNE
Medyczne
Higieniczne
Obuwnicze
Filtracyjne
Rolnicze
Meblarskie
Samochodowe
 
BUDOWNICTWO
Geolex
Bentizol
Drenotex
 
WYROBY GOTOWE
Śpiwory
Pozostałe

 
ŚPIWORY


 • WYPEŁNIENIE ŚPIWORÓW BHS

  Wysokopuszysta włóknina ocieplająca, produkowana według najnowszych technologii, bez dodatku lateksu. Jest ona kombinacją delikatnych, cienkich włókien silikonowych posiadających kanaliki powietrzne - hollow - z włóknami scalającymi - bico. Włókna "hollow" zapewniają wysokie parametry ciepłochronne, natomiast "bico" nadają spoistość przy jednoczesnej sprężystości, odprężności i miękkości. Wyroby z zastosowaniem tej kompozycji surowcowej można prać mechanicznie bez ryzyka utraty pierwotnych właściwości. BHS nie absorbuje wilgoci, jest antyalergiczny i odporny na pleśń.

 • ŚPIWÓR - TURYSTA

  Lekki śpiwór turystyczny o konstrukcji jednowarstwowej

  TKANINA ZEWNĘTRZNA - poliester 100%
  TKANINA WEWNĘTRZNA - poliester 65%, bawełna 35%
  WYPEŁNIENIE - wysokopuszysta włóknina ocieplająca wykonana z cienkich silikonowych włókien, które nie absorbują wilgoci, są antyalergiczne i odporne na pleśń.

 • Cena detaliczna - 79,50 zł brutto

 • ŚPIWÓR - IRAK

  Śpiwór o kształcie prostokątnym, zapewnia całkowitą swobodę ruchów, a po rozsunięciu zamka może służyć jako kołdra. W związku z tym ma on zastosowanie zarówno w warunkach koszarowych jak i polowych. Wykonany jest on z wodoodpornej i wiatroszczelnej tkaniny stilonowej umożliwiającej jednocześnie przenikanie wilgoci na zewnątrz. Całość wraz z ociepleniem jest przeszyta specjalnym wzorem zabezpieczającym wkład przed ewentualnym przemieszczaniem. Śpiwór wyposażony jest w dopinaną poduszkę w kształcie półkola, która po obwodzie posiada tunel ze sznurkiem z możliwością regulacji ściągnięcia. Część podstawowa śpiwora jak i poduszka posiada niezależne prześcieradła wykonane z tkaniny bawełnianej - 2 komplety.

 • Śpiwór spełnia wymagania określone w dokumentacji technicznej:
  wzór 726 / MON

  Cena detaliczna - 155,10 zł brutto

 • ŚPIWÓR WOJSKOWY dla pododdziałów specjalnych
  KOMANDOS

  Przeznaczony jest do użytkowania przez żołnierzy w różnych warunkach działania wojsk desantowo - szturmowych, piechoty górskiej oraz wchodzących w skład sił pokojowych ONZ. Wykonany jest ze specjalnej, wodoodpornej i wiatroszczelnej tkaniny poliamidowej w kolorze maskującym. Dwuwarstwowa konstrukcja kanapkowa zapewnia utrzymanie ciepła w niskich temperaturach. Górna część śpiwora wyposażona jest w ocieplony kaptur z możliwością regulacji ściągnięcia. Wewnątrz śpiwora znajduje się kieszeń podręczna zapinana na taśmę samoprzylepną. Śpiwór zamykany jest na dwuprzesuwakowy zamek, który pozwala regulować temperaturę i wentylację wewnątrz śpiwora. Z zewnątrz zamek przykryty jest listwą termiczną. Dodatkowo śpiwór wyposażony jest w dopinane prześcieradło z tkaniny elano - bawełnianej.

 • Śpiwór spełnia wymagania określone w dokumentacji technicznej - wzór 729 / MON

  Cena detaliczna - 367,30 zł brutto.

 • ŚPIWÓR MYŚLIWSKI

  Ma on wszechstronne zastosowanie. Wykonany jest z tkaniny stilonowej w kolorze maskującym. Może być wykorzystany zarówno przez myśliwych jak i żołnierzy w szczególnie trudnych warunkach. Jest bardzo praktyczny. Posiada rękawy wykończone ściągaczami, które tworzą jednocześnie rękawice chroniące dłonie przed zimnem. Zamek śpiwora osłonięty jest listwą termiczną, umieszczony jest centralnie i wyposażony w dwa suwaki umożliwiające błyskawiczne jego otwarcie zarówno od dołu jak i od góry. Po odsunięciu zamka od dołu, dół śpiwora można podpiąć i swobodnie w nim chodzić. Górna część śpiwora zakończona jest ciepłym kapturem z regulacją ściągnięcia.


  Dla odbiorców hurtowych udzielamy rabatu.Wymiary:
Długość: 200 cm,
Szerokość: 78 cmWymiary po rozsunięciu zamka:
Długość: 193 cm,
Szerokość: 152 cm
wkład: 2 x 100 g/m2,
waga: 2800 gWymiary:
Długość: 220 cm,
Szerokość w górnej części: 95 cm,
Szerokość w dolnej części: 68 cm,
Wkład ocieplający: 2 x 220 g / m2,
Waga: 2400 g
Wymiary wersji A
wzrost powyżej 176 cm:
Długość: 222 cm
Szerokość: 95 cm
Wkład ocieplający: 2x200 g/m2
Waga: 2700 g

Wymiary wersji B
wzrost poniżej 176 cm:
Długość: 200 cm
Szerokość: 95 cm
Wkład ocieplający: 2x200 g/m2
Waga: 2700 g

© 2004-2010 Anatextil. Wszelkie prawa zastrzeżone.
05-806 Komorów k/Pruszkowa, ul Słowackiego 2A, tel./fax:(0 22) 758-04-00 e-mail:anatextil@onet.eu

ANATEXTIL - agrowłókniny, dodatki krawieckie, geolex, geowłókniny, wkłady odzieżowe, włóknina filtracyjne, włókniny, włókniny meblarskie, włókniny obuwnicze, włókniny techniczne